Skip to main content


DISCORD-VYTVOŘENY KATEGORIE A PODKATEGORIE


Upravil jsem kategorie a podkategorie na discordu, máte-li návrhy, co tam přidat za další kategorie, tak mi napište zde komentář a samozřejmě pokud ještě nejste připojeni, můžete se dostat do skupiny po kliknutí na tento odkaz: https://discord.gg/GJSEdNT
Není k dispozici žádný popis fotky.

Info pro ty, kteří o této skupině ještě nevědí:
Založil jsem účet pod názvem elektrotechnika a bastlení na Discortu, je tam dobré to, že je i mobilní verze vč. verze pro win, nebo v prohlížeči a lze vkládat audiozáznamy. Rád bych zde propojil obě naše skupiny z FB a MeWe, můžeme si tam chodit pro rady a vzájemně si pomáhat s rychlou odpovědí.
Cílem je sjednotit co nejvíce lidí z GOOGLE +, aby s... show morePROPOJME VŠECHNY CZ/SK ELEKTRO SKUPINY NA MÍSTO, KAM SI BUDEME CHODIT PRO RADY S RYCHLOU ODPOVĚDÍ.


Založil jsem účet pod názvem elektrotechnika a bastlení na Discortu, je tam dobré to, že je i mobilní verze vč. verze pro win, nebo v prohlížeči a lze vkládat audiozáznamy. Rád bych zde propojil obě naše skupiny z FB a MeWe, můžeme si tam chodit pro rady a vzájemně si pomáhat s rychlou odpovědí. stačí kliknout na tuto pozvánku: https://discord.gg/z6DEPj

Cílem je sjednotit co nejvíce lidí z GOOGLE +, aby se mohly všichni dělit o své zkušenosti a znalosti a pomoci druhým. C9lem je, aby zde bylo co nejvíce lidí z ČESKA A SLOVENSKA.3x hurá, naše komunita, kterou tvoří všichni členové zde je přeimportována na MeWe a je na mém profilu, jinak to nejde.Image/photoOčekávám, že tento měsíc přijde ESP32-CAM WiFi + Bluetooth Camera Module Development Board ESP32 With Camera Module OV2640 a již jsem vytvořil na webu jvelektronika, novou položku menu ESP32 .

http://jvelektronika.cz/?page_id=2251Pro případné zájemce a uživatele FACEBOOKU jsem vytvořil skupinu i zde, neváhejte se tedy připojit.
https://www.facebook.com/groups/elektrotechnikaabastleni/Také Vám nejdou nahrávat obrázky??? Hodí to vždy chybu: neplatný požadavek.The Mysterious ESP-EYE Development Board from Espressif?


Image/photo" target="_blank">https://blog.hackster.io/the-mysterious-esp-eye-development-board-from-espressif-2d5b4ffd2b9Image/photo