Skip to main content


 
Kvůli tvrdohlavému Googlu a jeho snaze poslat (pro mne nenahraditelný) Google+ do křemíkového nebe, jsem po letech jsem vzkřísil #blog a převedl na něj skoro tisíc příspěvků ze Sbírek s tématy #3Dtisk, #DIY, #technologie (vč. #bastleni ) a další. Funguje i #RSS. → www.tvit.cz

Mimochodem, zkouším i MeWe, jsem zvědav. Ale ponejvíce s koncem G+ budu zřejmě na Twitteru. ;) www.tvit.cz @3dtisk @elektrotechnika @3dtisk @elektrotechnika
This entry was edited (2 months ago) 

Opustili byste kompletně Facebook – třeba za 50 tisíc?


Hlasujte, chcete-li, v mém příspěvku v odkazu (na Twitteru, na Facebook vás nepoženu.) ;)
@Elektrotechnika a Bastleni
@Elektrotechnika a Bastleni internet site technologie

@Tom Vít Máš špatně link na Twitter, chybí mezera za zmínkou do bastlici skupiny tady.

Pardon, ono to přes klienta (appku) vypadá ( a funguje ) jako špatný link. Přes web je to v pořádku.
This entry was edited (2 months ago)

Facebook? Co to je :).
Dělám si legraci, kdysi dávno jsem si také založil účet, ale byl jsem na něm snad jednou. Linked-in a Plusko. No a ode dneška už jen Linked-in a tady. 

Moodlite: open source LED tiles


Open source 3D printable mountable interconnecting system.@Elektrotechnika a Bastleni @3Dtisk
3Dprinting 3Dtisk bastleni DIY elektronika Elektrotechnika a Bastleni urob si sám
This entry was edited (3 months ago)

@Kamil Zmeškal Já tomu tady také zjevně nerozumím. ;) A je to tedy strašný UI maglajz, ať vezmu šablonu z nabídky, kterou chci.

Hlavní informace je, že když si píšeš status, tak do něj kamkoliv můžeš napsat zavináč a za něj název skupiny, a pak to tvůj příspěvek nechá u tebe "na zdi", a zároveň ho to hodí i do "skupiny". Pokud v textu dáš vykřičník a název skupiny, tak ho to hodí POUZE do té skupiny, u tebe pak vůbec není.
No a otázka je, co se skupinou 3dtisk, když tam její zakladatel dal provokativně fotku své vlastní tiskárny. To zas vypadá na nějakou skrytou komerci, to nevím, jestli budou lidé ochotni podporovat.

Jo, to je.
Ke vkládání příspěvků do fóra - co jsem pochopil, tak když vkládáš příspěvek do fóra, tak pokud to uděláš ze svého streamu, tak musíš přidat vykřičník a název (bacha, ze svého streamu to zřejmě děláš, i když předtím klikneš jen na název fóra vlevo, viz můj příspěvek výše).
Pokud ale příspěvek vložíš, když máš fórum otevřeno tím složitějším způsobem (opět viz výše), tak se vloží přímo tam.
Poznávací znamení, jak to poznat - při vkládání ze svého streamu vidíš záložku "Permision", při vkládání z fóra vidět nejde:... show more

@Petr Stehlík A když přidám odkaz na fórum přes @ dodatečně, už se tam zřejmě nezobrazí, koukám. (Nebo je nějaké zpoždění.)

čemu říkáš "dodatečně"? Jako editovat už jednou vydaný příspěvek? To by mě nepřekvapilo, kdyby to takto nefungovalo. Asi bych to ani nepovažoval za chybu. V Google+ je to tuším taky tak, že dodatečná editace už nic nezachrání.
This entry was edited (3 months ago)

V G+ si mohu přehazovat příspěvek mezi sbírkami i dodatečně, dle libosti. Bohužel je vždy jen v jedné, takže pokud patří do dvou různých, musí se sdílet a kdo sleduje oboje, vidí dvakrát (na G+ autora).

to porovnáváš hrušky s jabky. Tady nejsou žádné sbírky, 3dtisk je druhá nezávislá "osoba". Na G+ to funguje naprosto stejně jako tady. Když napíšu příspěvek do komunity "Bastlení", je jen v ní. Nejde dodatečně přehodit jinam. A když ho zedituji a dodatečně tě v něm zmíním, tak se nic nestane, nedostaneš o tom ani zprávu. Fakt je to stejné.
Trochu se obávám, že ta apriori zaujatost proti Friendice vytváří víc starostí, než její vlastní chyby. 

Protective Darts Case for your #3Dprinting


Image/Photo
#3Dprinting 3dprinitng 3dtisk darts game softip
This entry was edited (3 months ago)