Skip to main content


ESP32-BTC


Před pár dny vymyslel @Petr Sramek , že si musíme nakoupit nějaký nový modul ESP32 s LC displejem, protože je na chvilku zlevněný z $15 na $1. Tak jsme si ho všichni koupili, ale než nám přišel (do Zásilkovny :-O), vytáhl jsem ze svého šuplíku marnotratnosti jiný ESP32 modul, taky s displejem (ovšem OLED místo LCD), a začal jsem si hrát.

Jelikož se blíží doba, kdy budu zase nakupovat bitcoin (až vyletí nad $20000), jako první mě napadlo naprogramovat zobrazování jeho aktuální ceny v dolarech. To bylo hotové v okamžiku, takže jsem jen počkal, až přijde nový modul za 23 korun, a program naport... show more

a linka na eshop s displayom by nebola?

www.google.com je asi nejlepší linka na všechno. Stačí tam pak zadat, co hledáš - třeba "TTGO T-Display"
This entry was edited (7 months ago)

ok, tak ked nie linku tak google query

To jsem ti tam přece přesně napsal, protože jsem se začal obávat, že nebudeš vědět, co hledat. Možná jsi nečetl před dvěma dny vylepšenou verzi komentáře, když jsi před 21 hodinami požádal o query?

diaspora nesiri updaty komentarov, takze som to urcite na tomto node necital

naposledy ked som to pozeral tak je na to otvoreny velmi brfadaty ticket a nikto sa nema k tomu aby ho vyriesil. preto nie je na standardnych diaspora nodoch povoleny update postov a/alebo komentarov.

ak by to niekoho zaujimalo tak je to issue 1762 z 2011/08/11 (bez par dni 8 rokov) a feature request z 2014/10.