Skip to main content

 

Kauflandí okénko - světlo s lupou


Světlo nad stolem, co vypadá jak z operačního sálu, spolu s 12cm velkou lupou? To se hodí! Sám s ním operuji už nějaký pátek a jsem s tím spokojen. Navíc se ostatní členové rodiny pravidelně smějí tomu obřímu ramenu.
Koupil jsem ho kdysi za 699 v Lidlu, ale tento týden je v letáku Kauflandu za pouhých 249 korun, tak kdyby někdo chtěl něco na stůl, můžu vřele doporučit.
This entry was edited (1 year ago)
 
hmm, snad to nebude málo muziky za málo peněz
nerdica.net/photos/miklik/imag…
This entry was edited (1 year ago)
 
vždyť říkám, že ji provozuju za 699 Kč, takže to nemůže být za málo peněz. Tohle je ta samá, jen ve výprodeji. Pevné rameno, krásně velké a čiré sklo lupy, pájím s ní ty nejmenší věcičky! :-)
 
Mám podobné konstrukce jednu doma ( z TME ), hodí se. Používám i jako světlo ale i když mi k tomu svítí ještě jedna lampička, je to pořád moc málo
Kdo navštívíte Ampér, zkuste se podívat na ty lupy co tam na pár stánkách bývá. Obzvlášť ty bezrámečkové jsou luxusní.
Cenu doporučuju nehledat :D. ( to jen tak co si člověk domů nepořídí )
 
Vypadá dobře. Já mám stolní lupu s led přisvícením, ale nemusí se uchycovat, kulatý spodek, tak že je to skoro, jako lampička....
 
takové se akorát převracejí...
 
Ta má skutečně ne. Dole má závaží a je těžká a stála přes tisíc korun, ikdyž ji naklonim až dolu, tak stále pevně drží. Kupoval jsem ji přímo v obchodě s elektro, něco, jako gmko...
 
aha, moje malá stolní lampička bez úchytu přijela z méně značkového obchodu a stačí se na ni škaredě podívat a hned se kácí. Někdy to natočím na video, fakt "radost" s ní pracovat :-)
Každopádně proto jsem si pořídil tu velkou, co je dnes v Kauflandu, a ta je pevně uchycená za kraj stolu a drží jako čert :-)
 
Hlavně aby vydržela....