Skip to main content

 

Moodlite: open source LED tiles


Open source 3D printable mountable interconnecting system.@Elektrotechnika a Bastleni @3Dtisk
This entry was edited (1 year ago)
 
Hm, ale tento příspěvek zase nevidím ve fóru 3DTisk: https://nerdica.net/profile/3dtisk
 
To je jednoduché - protože to tam Tomulínek neposlal.

@kamilzm prosím zdokumentuj mi postup k reprodukování nějaké chyby, ale skutečné, ne, že budeš hledat bubáky všude :) Uděláme jim na GitHubu takové Issue, že se z toho nevzpamatují.
Jo a ještě mě napadlo, že část UI chyb mohou způsobovat ta témata/vzhledy. Autor tématu "Rio" upozorňoval, že je to uvnitř děsivý hack s PHP a JS... Takže by to chtělo, až zdokumentuješ nějakou chybu, ji zkusit i v jiném vzhledu - i když to už "za tebe" udělám já.
This entry was edited (1 year ago)
 
This entry was edited (1 year ago)
 
tak já začnu tím, že nahlásím chybu při klikání vlevo na stránce fóra, a uvidíme. Co se týče editování příspěvků ve fóru, tak to si musím zkusit a přesně si všimnout, kdy to zablbne.
 
@Kamil Zmeškal zkoušel jsem si teď zopakovat ten vstup do fóra přes odkaz vlevo dole a vidím už všechen obsah, ne polovičatý. Zkus to prosímtě taky znovu. Že by nás zase doběhl nějaký caching?
 
@Kamil Zmeškal Já tomu tady také zjevně nerozumím. ;) A je to tedy strašný UI maglajz, ať vezmu šablonu z nabídky, kterou chci.
 
Hlavní informace je, že když si píšeš status, tak do něj kamkoliv můžeš napsat zavináč a za něj název skupiny, a pak to tvůj příspěvek nechá u tebe "na zdi", a zároveň ho to hodí i do "skupiny". Pokud v textu dáš vykřičník a název skupiny, tak ho to hodí POUZE do té skupiny, u tebe pak vůbec není.
No a otázka je, co se skupinou 3dtisk, když tam její zakladatel dal provokativně fotku své vlastní tiskárny. To zas vypadá na nějakou skrytou komerci, to nevím, jestli budou lidé ochotni podporovat.
 
 
@Petr Stehlík A když přidám odkaz na fórum přes @ dodatečně, už se tam zřejmě nezobrazí, koukám. (Nebo je nějaké zpoždění.)
 
čemu říkáš "dodatečně"? Jako editovat už jednou vydaný příspěvek? To by mě nepřekvapilo, kdyby to takto nefungovalo. Asi bych to ani nepovažoval za chybu. V Google+ je to tuším taky tak, že dodatečná editace už nic nezachrání.
This entry was edited (1 year ago)
 
to porovnáváš hrušky s jabky. Tady nejsou žádné sbírky, 3dtisk je druhá nezávislá "osoba". Na G+ to funguje naprosto stejně jako tady. Když napíšu příspěvek do komunity "Bastlení", je jen v ní. Nejde dodatečně přehodit jinam. A když ho zedituji a dodatečně tě v něm zmíním, tak se nic nestane, nedostaneš o tom ani zprávu. Fakt je to stejné.
Trochu se obávám, že ta apriori zaujatost proti Friendice vytváří víc starostí, než její vlastní chyby.